Vyberte stránku

Základní služby

Přehledný, strukturovaný popis služeb, které poskytujeme. U jednotlivých služeb najdete vysvětlení, kdy a k čemu se nejvíce hodí a kolik taková služba stojí.

Topování

Podívejte se na možnosti, jak se zviditelnit nejen v rámci portálu Zdravotní Registr CZ. Díky tomu získáte větší návštěvnost a větší zájem potenciálních pacientů.

Doplňkové služby

Připravujeme pro Vás stále nové služby, díky nimž jste blíž nejen svým pacientům, ale díky nimž můžete lépe budovat profesionální podobu ordinace.

ZDRAVOTNÍ REGISTR CZ – NAŠE PORTFOLIO

profil

WEBOVÁ ORDINACE – PARTNER

(na dobu neomezenou)

9 900 Kč*

WEBOVÁ ORDINACE – START

(na dobu 12-ti měsíců)

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba stávajícím klientům 90%
 • Budování vlastní značky 80%
 • Akvizice klientů 45%
 • Správa digitální stopy 60%
 • Nižší administrativní zátěž 75%
Zařazení do specializovaného projektu

orkan-webZákladním stavebním kamenem naší spolupráce krom důvěry a komunikace je zápis v rámci projektu ZDRAVOTNÍ REGISTR CZ. Tento projekt Vám poskytuje podporu jak pro stávající pacienty, tak i marketingovou podporu pro případné nabírání pacientů. Medvědí službu Vám prokáže i v rámci podpory Vašich stávajících webových stránek.

Sepsání textů

internet-594148_1920Aby Vás profil byl přívětivější nejen pro návštěvníky, ale i pro vyhledávací roboty v rámci internetu (indexují obsah stránek a na základě mnoha parametrů pak zobrazují výsledek na klíčová slova). Texty po sepsání můžete samozřejmě podrobit Vaší korektuře, ale bude to už hračka na pár minut.

Redakční systém

apple-notebookProjekt ZDRAVOTNÍ REGISTR CZ „běhá“ na vlastním redakčním systému, který má za sebou výkonné servery a robustní strukturu. Orientace v backendu je intuitivní, snadná a rychlá.

Licencované fotografie

dreamstimeextralarge_33324310Se zřízením Vašeho zápisu na portálu Vám přidělíme fotky, na něž máme licenci a práva k užívání. Těmito fotkami se pak můžete prezentovat v propagačních materiálech i  v rámci svých online prezentací.

Bezplatná administrativní podpora

agent-18762_1280Živá online podpora na Chatu a na telefonu představuje výrazné zjednodušení práce s profilem.

Dokumenty pro pacienty ke stažení

internet-594148_1920

Online objednávací systém

icon-subject-orfeoSeznámíme Vás s online objednávacím systémem, díky němuž pacienti nemusí kvůli objednání volat nebo nemusí vyčkávat dlouho v ordinaci. Tento systém s Vámi nastavíme dle Vašich představ. Systém pak automaticky upozorňuje na nové objednávky, zároveň zasílá rekapitulaci pacientovi prostřednictvím emailu.

Pravidelné aktualizace

thmubPrůběžně Vás váš osobní asistent na telefonu kontaktuje ohledně změny informací v ordinaci. Pokud víte o změně, která nastane, můžete kontaktovat našeho operátora přes telefon. taková informace pak bude zveřejněna povětšinou v rámci minut.

Nálepky na ordinaci

sluzbyAby vaši pacienti věděli, kde Vás mají hledat, pošleme Vám nálepky na dveře ordinace a další informací materiál, který vysvětlí informace pacientům za Vás. Díky tomu postupně naučíte pacienty hledat aktuální informace na Vašem profilu na portálu ZDRAVOTNÍ REGISTR CZ

Marketingové poradenství

 usmev-1200Dostáváte množství nabídek, které Vás obtěžují nebo u kterých nevíte, zdali mají význam? Rozhodli jsme se z titulu partnera stovek ordinací v ČR pomoci lékařům. Pokud dostanete nabídku na nové či jiné služby, obraťte se na bezplatnou konzultaci, kde Vám poradíme, co je pro Vás a vaše cíle nejlepší.

Díky tomu bude konec všem nabídkám, která Vám nikdo ani nevysvětlí a nebo obtěžujícím hovorům.

Neomezená PR prezentace

pocitace-14.jpgVe své webové ordinaci můžete publikovat materiály, které chcete (články, obrázky a jiná marketingová sdělení). Stabilní projekt, který oplývá obrovskou návštěvností, Vám vytvoří kvalitní PR základ!

google-plus-1024x1024

GOOGLE PROFIL – SPRÁVA DIGITÁLNÍ STOPY ORDINACE

(na dobu neomezenou)

(smluvní období 24 měsíců)

(smluvní období 12 měsíců)

Přednosti tohoto balíčku

 • Služby klientům 100%
 • Budování vlastní značky 90%
 • Akvizice klientů 50%
 • Správa digitální stopy 100%
Google Plus

Využívání sociálních sítí ve jménu firmy se dostává v posledních dvou letech výrazněji do módy i na úrovni menších či malých firem a podnikatelů. Založíme Vám k Vašemu zápisu tento profil, které je spíše zaměřen na ekonomicky aktivní jedince a který svůj potenciál jistě ještě ukáže!

Google Maps

google_maps_bw (1)Google Chrome, Google vyhledávání, Android… to vše jsou služby společnosti Google, které jsou fenoménem v oblasti internetu posledních let. Takřka každý z nás je dnes a denně využívá. Trend využívání služby Google Maps každý měsíc pozitivně roste. Z tohoto a mnoha dalších důvodů je tedy nezbytně důležité, aby vaše firma měla firemní zápis v rámci Google Maps. To, že dnes lidé firmy v mapách nehledají, neznamená, že to nezačnou v brzké době dělat!

Prolinkování všech komponent ordinace

Pro Váš zápis vybudujeme zpětné odkazy – tedy hypertextové odkazy, které vedou na Vaši stránku. Řídíme se pravidly, kdy obsah jedné stránky musí korespondovat s obsahem druhé stránky. Klademe důraz na kvalitu odkazu a na dostatečné propagování vašeho zápisu v rámci tvorby zpětných odkazů. Nevyužíváme linkbuildingové farmy a podobné nepříliš moudré linkbuildingové strategie.

Průběžná aktivní aktualizace operátorem

thmubPrůběžně Vás váš osobní asistent na telefonu kontaktuje ohledně změny informací v ordinaci. Pokud víte o změně, která nastane, můžete kontaktovat našeho operátora přes telefon. taková informace pak bude zveřejněna povětšinou v rámci minut.

Bezplatná administrativní podpora

agent-18762_1280Živá online podpora na Chatu a na telefonu představuje výrazné zjednodušení práce s profilem.

 

Marketingové poradenství

pocitace## (2)Dostali jste nabídku od jiné firmy na marketingovou kampaň nebo ohledně různých online služeb? V tom případě Vám určitě pomůže dobrá rada nezaujatých odborníků. Poraďte s nezávislým odborníkem o Vašich potřebách nebo o konkrétních nabídkách kdykoliv od 08:00 – 15:00 na čísle +420 774 784 732.

Dostanete ty nejlepší informace o smyslu takové služby popř. nezávislou cenovou nabídku více firem – vyberte si to, co opravdu potřebujete!

Na požádání vyhotovíme naši nabídku pro Vás tak, ať si můžete služby porovnat.

pocitace## (1)

SPRÁVA WEBOVÝCH STRÁNEK

www.strankybezstarosti.cz

(smluvní období 12 měsíců)

 • Nižší administrativní zátěž 85%
 • Aktuální informace pod kontrolou 80%
 • Služba stávajícím klientům 100%
 • Budování vlastní značky 100%
 • Akvizice klientů 65%
 • Správa digitální stopy 80%
RE-DESIGN VAŠICH STRÁNEK

Vaše staré stránky dostanou nový, moderní lesk. Dnešní grafické standardy jsou daleko dál než grafické šablony minulosti.

PŘEPSÁNÍ OBSAHU STRÁNEK

Mnoho textů o Vás není aktuálních. Nejsou motivační a neprezentují Vás profesionálně. Obsah stránek je tou nejdůležitější částí Vašich stránek.  Naši zkušení copywriteři napíšou…

VAŠE LOGO

Použijte naše projektové logá, ať je stránka hezčí. Logo vypadá hezky a profesionálně. Můžete jej použít kdekoli…

PORADENSTVÍ

Dostali jste nabídku od jiné firmy na marketingovou kampaň nebo ohledně různých online služeb? V tom případě určitě pomůže dobrá rada nezaujatých odborníků. Poraďte se s námi o Vašich potřebách nebo o konkrétních nabídkách. Řekneme Vám náš názor na kvalitu i cenu jiných produktů.

Na požádání vyhotovíme naši nabídku pro Vás tak, ať si můžete služby porovnat.

BEZPEČNOST DAT

Bezpečnost a garanci služeb Vám zaručuje písemná smlouva, kterou naleznete na stránkách.

TELEFONICKÁ A EMAILOVÁ PODPORA

agent-18762_1280Snadnější editace a zpráva stránek už ani neexistuje. Využijte ke správě svého webu mobilní telefon nebo email. O ostatní se postaráme my!

 

VAŠE DOHLEDATELNOST

Zlepšíme Vaší dohledatelnost stránek. V praxi se jedná zejména o dohledatelnost Vašeho jména nebo názvu firmy a taky o dohledatelnost služeb v rámci regionu ve kterém funguje.

MARKETINGOVÉ CÍLENÍ

Vaší stránku nastavíme marketingově srozumitelně. I když nehledáte nové klienty je dobré mít stránky marketingově zacílené na služby, kteeré jsou pro Vás lukrativní.

ANALÝZA NÁVŠTĚVNOSTI A VÝKONU STRÁNEK

Máte dnes vůbec nějaké data o svých stránkách? Máte čas tyto data analyzovat? Víte vůbec něco o statistikách Vašich stránek.

REDAKČNÍ SYSTÉM

Celou vlastní stránku si můžete nadále aktualizovat a upravovat i samy. I když s našimi skvělými službami to nebudete potřebovat.
Dostáváte od nás celý návod na správu redakčního systému, přihlašovací jméno a heslo.

MODERNIZACE WEBU

V poplatku máte již i pravidelnou modernizaci webové stránky na nejnovější programové a grafické standardy. Nestane se Vám tak situace, že Vám budou drahé stránky 5 let zastarávat a pak si opět koupíte fungl nové.

SMLUVNÍ GARANCE

Smlouva obsahuje opci na automatické prodloužení. Nemůže se tak stát, že by Vám byla cena služeb nebo podmínky služby jen tak z roku na rok  změnili.

Logo-google-adwords

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ – NOVÍ PACIENTI

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba stávajícím klientům 40%
 • Budování vlastní značky 70%
 • Akvizice klientů 100%
 • Správa digitální stopy 30%
Analýza konkurence ordinace

bar-charts-152544_640Zřízení, průběh, kontrola a výstupní hodnocení je součástí každé kampaně a představuje úkony, které je nutné provést vždy. V rámci správy kampaně vytvoříme účet Adwords, který Vám předáme s přístupovými údaji. Kampaně spravujeme prostřednictvím Google My Client Center – neohrozíme tím tedy Vaše soukromí a nedržíme Vás v šachu.

Poku máte svůj účet, sdělíte nám pouze zákaznické číslo a o vše ostatní se postaráme my!

Napsání PR textu

internet-594148_1920Z rámci propagace Vašeho zápisu Vám vytvoříme PR článek, který bude promovat Vaši službu v rámci regionu, ve kterém tyto služby poskytujete. Tento článek je zobrazen na úvodní stránce a významně zvyšuje pravděpodobnost návštěvy Vašeho zápisu.

TOP Kraj

apple-notebookV rámci kraje, ve kterém působíte, tak zvaně NATOPUJEME Váš profil na nejvyšší pozice v rámci daného kraje.

TOP Výkon

dreamstimeextralarge_10444198Pro služby, které poskytujete (v konkrétní kategorii), natopujeme Váš zápis. Když někdo tedy bude hledat například Akupunkturu, budete na prvním místě v této kategorii.

Známá Firma

usmev-1200Spravujeme portál známá firma, který má velmi vysokou návštěvnost. Známá Firma s portálem Zdravotní registr CZ tak dohromady představuje více jak 170 tisíc návštěvníků. V rámci tohoto portálu Vás budeme propagovat. Vytvoříme plán, který Vám přivede nové pacienty!

GOOGLE reklamní kampaň od 3 do 6 měsíců

adwords (1)Představuje PPC kampaň, která je zaměřena na Vámi poskytované služby v konkrétním regionu. Výhodou PPC kampaně je možnost si přímo zvolit, na jaká klíčová slova se má reklama zobrazovat – při efektivním nastavení kampaně dochází k smysluplnému čerpání prostředků a efektivní propagaci, která vede k cíli – ve většině případů k akvizici (ale také můžete informovat o změnách ve vaší firmě, o změnách/rozšíření služeb atp.).

Toto je úvodní „zasvěcení“ do světa PPC kampaní. Věříme, že to je pouze vstupenkou do online marketingu!

 

collection (1800x1350)

INFORMAČNÍ PANELY ORDINACE + ČEKÁRNA

 

2 490 Kč*

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba stávajícím klientům 100%
 • Budování vlastní značky 80%
 • Akvizice klientů 10%
 • Správa digitální stopy 0%
Použité materiály

 

bar-charts-152544_640Informační tabule a cedulky jsou vytvořeny z plastové destičky s bez okrajovou nálepkou. Tabule a cedulky jsou opatřeny lepícími pruhy, které slouží pro instalaci na hladké plochy.

 

Grafické zpracování informačních panelů

internet-594148_1920Informační panely se všemi potřebnými informacemi pro Vás zpracuje náš grafik v nejmodernějším prostředí Adobe Illustrator, díky čemuž získáte kvalitní návrh, ale hlavně kvalitní informační panel.

 

Tisk panelů

apple-notebook

informační panely jsou jak prací robota, tak i plodem lidské práce. Panely vytvoříme jako kvalitní omyvatelnou nálepku, kterou pod tlakem přilepíme na plastovou desku (výhoda nižší hmotnosti). Následně expedujeme.

 

Poštovné a balík

dreamstimeextralarge_10444198

Panely Vám budou doručeny kurýrní službou bezpečně zabalené. Otvírejte balík opatrně, aby nedošlo k poškození samotného panelu.

 

Stáhnout materiály

usmev-1200

 Stáhněte si níže jednotlivé panely a nabídku, jak dále můžete vyzdobit a zútulnit svoji ordinaci.

Nabídka informačních a grafických bannerů do ordinace

Stáhnout celé portfolio

 

 

Dot CZ logo 2012

PRIVÁTNÍ DOMÉNA ORDINACE – 24 MĚSÍCŮ

 

 

 

PRIVÁTNÍ DOMÉNA ORDINACE – 48 MĚSÍCŮ

 

 

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba stávajícím klientům 85%
 • Budování vlastní značky 85%
 • Akvizice klientů 30%
 • Správa digitální stopy 80%
Výběr privátní domény

Doména ve formátu MojeOrdinace.cz představuje kanál díky němuž se pacient mnohem rychleji dostane na Vaši stránku.

Rezervace a správa domény

Doménu zakoupíme, vyřídíme potřebné věci a nastavíme doménu tak, abyste ji mohli naplno začít využívat a sloužila tak, jak potřebujete.

Email na vlastní doméně

Díky tomu, že vlastníte doménu, můžete využívat email např. jmeno@MojeOrdinace.cz, který je dostatečně reprezentativní. Málokomu se v dnešním moderním světě chce věřit emailu, který je možné zřídit do pár minut zdarma a bez ověření.

vizitky (2)

OBOUSTRANNÉ VIZITKY 500 KS*

OBOUSTRANNÉ VIZITKY 1000 KS*

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba stávajícím klientům 50%
 • Budování vlastní značky 70%
 • Akvizice klientů 100%
 • Správa digitální stopy 40%
Grafické zpracování

Na druhé straně vizitky se nachází přehledná tabulka na zaznamenávání dalších návštěv ordinace a objednaných termínů.

Povrch vizitky má 2 úpravy. Z vrchní strany je vizitka matně lesklá a ze strany kalendáře je upravena tak, aby na ní bylo možné pohodlně psát.

Použité materiály

Formát (šířka x výška): Vizitka = 90 mm x 50 mm
Substrát: papír křídový / matný bílý / 350 g/m2
Barevnost líce: CMYK (Plnobarevné)
Povrchová úprava líce: Lamino matné
Kulacení rohů: Poloměr (mm) = 5 / Počet rohů = 2 ( levý dolní a pravý horní roh )

Grafické zpracování

Vizitky zpracuje nás grafik dle Vašich požadavků a informací, které mu jsou dodány. Vizitka může obsahovat více informací, než ukazuje níže umístěný odkaz. Používáme písmo do velikosti 8, aby pacienti byli schopni text přečíst.

Poštovné a balík

Vizitky jsou doručován Balíkem do ruky Českou poštou. Výroba vizitek trvá okolo 4 týdnů.

QR vizitka

Na vizitku můžeme umístit QR kód, který umožní Vašim pacientům načíst informace o Vaší ordinaci (kontakty, ordinační hodiny apod.) přímo do mobilního telefonu. Tento QR kód můžeme umístit i na Váš profil v rámci portálu Zdravotní Registr CZ

Zobrazit portfolio vizitek

Zobrazit

vizitky (2)

JEDNOSTRANNÉ VIZITKY 500 KS*

JEDNOSTRANNÉ VIZITKY 1000 KS*

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba stávajícím klientům 50%
 • Budování vlastní značky 70%
 • Akvizice klientů 100%
 • Správa digitální stopy 40%
Grafické zpracování

Na druhé straně vizitky se nachází přehledná tabulka na zaznamenávání dalších návštěv ordinace a objednaných termínů.

Povrch vizitky má 2 úpravy. Z vrchní strany je vizitka matně lesklá a ze strany kalendáře je upravena tak, aby na ní bylo možné pohodlně psát.

Použité materiály

Formát (šířka x výška): Vizitka = 90 mm x 50 mm
Substrát: papír křídový / matný bílý / 350 g/m2
Barevnost líce: CMYK (Plnobarevné)
Povrchová úprava líce: Lamino matné
Kulacení rohů: Poloměr (mm) = 5 / Počet rohů = 2 ( levý dolní a pravý horní roh )

Grafické zpracování

Vizitky zpracuje nás grafik dle Vašich požadavků a informací, které mu jsou dodány. Vizitka může obsahovat více informací, než ukazuje níže umístěný odkaz. Používáme písmo do velikosti 8, aby pacienti byli schopni text přečíst.

Poštovné a balík

Vizitky jsou doručován Balíkem do ruky Českou poštou. Výroba vizitek trvá okolo 4 týdnů.

QR vizitka

Na vizitku můžeme umístit QR kód, který umožní Vašim pacientům načíst informace o Vaší ordinaci (kontakty, ordinační hodiny apod.) přímo do mobilního telefonu. Tento QR kód můžeme umístit i na Váš profil v rámci portálu Zdravotní Registr CZ

Zobrazit portfolio vizitek

Zobrazit

 

 

 

 

atz-cf001pw-wireless-wifi-pnp-plug-amp-play

KAMERA DO ORDINACE

 

 

 

 

Přednosti tohoto balíčku

 • Bezpečnost ordinace 90%
 • Služba stávajícím klientům 100%
 • Ovládání zařízení a služby 80%
 • Přehled nad chodem a fungováním ordinace 75%
Hardware - Kamera

Tato služba sestává z Hardwarové IP kamery a služby na stream videa. Kamera nepotřebuje kabely do vzdálenosti 4 – 10 metrů od routeru. Kamera umí nahrávat i v noci, neboť je opatřena infračerveným světlem. Přenos obrazu je až do rozlišení HD ready. Obraz je zaznamenáván na kartu popř. přenášen na email či FTP dle potřeb, požadavků a možností.

Poštovné a balné

Kamera je bezpečně zabalena a jako pojištěný balík odeslána na Vaši adresu. Balení obsahuje kameru, instalační disk, propojovací kabel, držák k instalaci do zdi, hmoždinky a šrouby.

Vzdálená instalace

Instalace probíhá vzdáleně. Tedy kameru připojíte do routeru, spustíte program pro vzdálenou správu a necháte zbytek na nás. Po úspěšné konfiguraci kamery přiděláte kameru v doporučené vzdálenosti od routeru na zeď. nyní je kameru možné používat dle libosti.

Bezplatná technická podpora

Pokud se potýkáte s potížemi, nebo byste chtěli dodané řešení poupravit, poskytujeme samozřejmě bezplatnou konzultaci, která Vás nasměruje správným směrem.

24 hodinový stream

Ka kameře je možné se připojit kdykoliv a odkudkoliv, obraz je možné streamovat do profilu na protálu Zdravotní Registr CZ popř. do mobilního telefonu.

Propojení s webovou ordinací

Naše webová ordinace je přímo uzpůsobena pro stream videa z našich kamer. Po vzdálené instalaci a fyzické instalaci na zeď je možné kameru ihned začít využívat.

Hlídací režim

Naše zařízení umíme spojit s sms a emailovým systémem, který Vás může informovat o pohybu ve vaší ordinaci ve chvíli, kdy by v ní nikdo neměl být!

Udržovací poplatek

Po prvním roce provozu služby je nutné uhradit minimální udržovací poplatek, který představuje náklady na aktualizace, údržbu. Tento poplatek činí minimálně 2000 Kč ročně.

KONTAKT

ZJISTIT VÍCE INFORMACÍ

4 + 15 =

MICROSITE CZ s.r.o.

info@podpora24.com
+420 220 515 730
IČO: 24776653
DIČ: CZ24776653

Adresa
Basilejské náměstí 99/10
Praha 3, 130 00

sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher sac goyard pas cher pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi pandora charms outlet saldi golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose soldes golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher lunette de soleil ray ban ray ban pas cher ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet ray ban outlet pandora outlet pandora outlet 2018