Vyberte stránku

ZDRAVOTNÝ  REGISTER  SK  –  NAŠE  PORTFÓLIO

profil

WEBOVÁ ORDINÁCIA  –  PARTNER

(na dobu neobmedzenú)      

350 €*

WEBOVÁ  ORDINÁCIA  –  ŠTART

(na dobu 12- tich mesiacov)

150 €*

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba súčasným klientom 90% 90%
 • Budovanie vlastnej značky 80% 80%
 • Akvizícia klientov 45% 45%
 • Správa digitálnej stopy 60% 60%
 • Nižšia administratívna záťaž 75% 75%
Zaradenie do špecializovaného projektu

orkan-webZákladným stavebným kameňom našej spolupráce okrem dôvery a komunikácie je zápis v rámci projektu ZDRAVOTNÝ REGISTER SK.
Tento projekt Vám poskytuje podporu ako pre súčasných pacientov, tak aj marketingovú podporu pre prípadné priberanie pacientov. Vynikajúcu službu Vám preukáže aj v rámci podpory Vašich súčasných webových stránok.

Napísanie textu

internet-594148_1920Aby bol Váš profil prívetivejší nielen pre návštevníkov, ale aj pre vyhľadávacie roboty v rámci internetu (indexujú obsah stránok a na základe mnohých parametrov potom zobrazujú výsledok na kľúčové slová). Texty po napísaní môžete samozrejme podrobiť Vašej korektúre, ale bude to už hračka na pár minút.

Redakčný systém

apple-notebookProjekt ZDRAVOTNÝ REGISTER SK „behá“ na vlastnom redakčnom systéme, ktorý má za sebou výkonné servery a robustnú štruktúru. Orientácia v backende je intuitívna, ľahká a rýchla.

Licencované fotografie

dreamstimeextralarge_33324310So zriadením Vášho zápisu na portáli Vám pridelíme fotky, na ktoré máme licenciu a právo na používanie. Týmito fotkami sa potom môžete prezentovať v propagačných materiáloch i v rámci svojich online prezentácií.

Bezplatná administratívna podpora

agent-18762_1280Živá online podpora na chate a na telefóne predstavuje výrazné zjednodušenie práce s profilom.

Dokumenty pre pacientov na stiahnutie

internet-594148_1920

Online objednávací systém

icon-subject-orfeoZoznámime Vás s online objednávacím systémom, vďaka nemu už pacienti nemusia kvôli objednaniu volať alebo nemusia vyčkávať dlho v ordinácii. Tento systém s Vami nastavíme podľa Vašich predstáv. Systém potom automaticky upozorňuje na nové objednávky, zároveň posiela rekapituláciu pacientovi prostredníctvom emailu.

Pravidelné aktualizácie

thmubPriebežne Vás váš osobný asistent pri telefóne kontaktuje ohľadnom zmien informácií v ordinácii. Pokiaľ viete o zmene, ktorá nastane, môžete kontaktovať nášho operátora telefonicky, takáto informácia bude zverejnená väčšinou za pár minút.

Nálepky v ordinácii

sluzbyAby Vaši pacienti vedeli, kde Vás majú hľadať, pošleme Vám nálepky na dvere ordinácie a ďalší informačný materiál, ktorý vysvetlí informácie pacientom za Vás. Vďaka tomu postupne naučíte pacientov hľadať aktuálne informácie na Vašom profile na portáli MODERNÝ LEKÁR.

Marketingové poradenstvo

 usmev-1200Dostávate množstvo ponúk, ktoré Vás obťažujú alebo pri ktorých neviete, či majú význam? Rozhodli sme sa z titulu partnera stoviek ordinácií v SR pomôcť lekárom. Pokiaľ dostanete ponuku na nové či iné služby, obráťte sa na nás, na bezplatnú konzultáciu, kde Vám poradíme, čo je pre Vás a Vaše ciele najlepšie. Vďaka tomu bude koniec všetkým ponukám, ktoré Vám nikto ani nevysvetlí alebo obťažujúcim hovorom.

Neobmedzená PR prezentácia

pocitace-14.jpgVo svojej webovej ordinácii môžete publikovať materiály, ktoré chcete (články, obrázky a iné marketingové oznamy). Stabilný projekt, ktorý oplýva obrovskou návštevnosťou, Vám vytvorí kvalitný PR základ!

google-plus-1024x1024

GOOGLE PROFIL – SPRÁVA DIGITÁLNEJ STOPY ORDINÁCIE

(na dobu neobmedzenú)

Prednosti tohto balíčka

 • Služby klientom 100% 100%
 • Budovanie vlastnej značky 90% 90%
 • Akvizícia klientov 50% 50%
 • Správa digitálnej stopy 100% 100%
Google Plus

Využívanie sociálnych sietí v mene firmy sa dostáva v posledných dvoch rokoch výraznejšie do módy i na úrovni menších či malých firiem a podnikateľov. Založíme Vám k Vášmu zápisu tento profil, ktorý je skôr zameraný na ekonomicky aktívnych jedincov a ktorý svoj potenciál určite ešte ukáže!

Google Maps

google_maps_bw (1)Google Chrome, Google vyhľadávanie, Android… to všetko sú služby spoločnosti Google, ktoré sú fenoménom v oblasti internetu posledných rokov. Takpovediac každý z nás ich dnes a denne využíva. Trend využívania služby Google Maps každý mesiac pozitívne rastie. Z tohto a mnoho ďalších dôvodov je teda nevyhnutne dôležité, aby Vaša firma mala firemný zápis v rámci Google Maps. To, že dnes ľudia firmy v mapách nehľadajú, neznamená, že to nezačnú v blízkej dobe robiť!

Napísanie PR textu

internet-594148_1920V rámci propagácie Vášho zápisu Vám vytvoríme PR článok, ktorý bude promovať Vašu službu v rámci regiónu, v ktorom tieto služby poskytujete. Tento článok je zobrazený na úvodnej stránke a významne zvyšuje pravdepodobnosť návštevy Vášho zápisu.

Prelinkovanie všetkých komponentov ordinácie

Pre Váš zápis vybudujeme spätné odkazy – teda hypertextové odkazy, ktoré vedú na Vašu stránku. Riadime sa pravidlami, keď obsah jednej stránky musí korešpondovať s obsahom druhej stránky. Kladieme dôraz na kvalitu odkazu a na dostatočné propagovanie Vášho zápisu v rámci tvorby spätných odkazov. Nevyužívame linkbuildingové farmy a podobné neveľmi múdre linkbuildingové stratégie.

Priebežná aktívna aktualizácia operátorom

thmubPriebežne Vás váš osobný asistent pri telefóne kontaktuje ohľadne zmeny informácií v ordinácii. Pokiaľ viete o zmene, ktorá nastane, môžete kontaktovať nášho operátora telefonicky. Táto informácia bude zverejnená za pár minút.

Bezplatná administratívna podpora

agent-18762_1280Živá online podpora na chate a na telefóne predstavuje výrazné zjednodušenie práce s profilom.

 

Marketingové poradenstvo

pocitace## (2)Dostali ste ponuku od inej firmy na marketingovú kampaň alebo ohľadom rôznych online služieb? V tom prípade Vám určite pomôže dobrá rada nezaujatých odborníkov. Poraďte sa s nezávislým odborníkom o Vašich potrebách alebo o konkrétnych ponukách kedykoľvek od 08:00 – 15:00 na čísle +421 948 435 998.

Dostanete tie najlepšie informácie o zmysle takejto služby, prípadne nezávislú cenovú ponuku viacerých firiem – vyberte si to, čo naozaj potrebujete!
Na požiadanie vyhotovíme našu ponuku pre Vás tak, aby ste si mohli služby porovnať.

pocitace## (1)

SPRÁVA WEBOVÝCH STRÁNOK

(zmluvné obdobie 12 mesiacov)

 • Nižšia administratívna záťaž 85% 85%
 • Aktuálne informácie pod kontrolou 80% 80%
 • Služba súčasným klientom 100% 100%
 • Budovanie vlastnej značky 100% 100%
 • Akvizícia klientov 65% 65%
 • Správa digitálnej stopy 80% 80%
RE-DESIGN VAŠICH STRÁNOK

Vaše staré stránky dostanú nový, moderný lesk. Dnešné grafické štandardy sú oveľa ďalej než grafické šablóny minulosti.

PREPÍSANIE OBSAHU STRÁNOK

Veľa v texte o Vás nie je aktuálne. Nie sú motivačné a nereprezentujú Vás profesionálne. Obsah stránok je tou najdôležitejšou časťou Vašich stránok. Naši skúsení copywriteri napíšu …

VAŠE LOGO

Použite naše projektové logá, nech je stránka krajšia. Logo vyzerá pekne a profesionálne. Môžete ho použiť kdekoľvek …

PORADENSTVO

Dostali ste ponuku od inej firmy na marketingovú kampaň alebo ohľadne rôznych online služieb? V tom prípade určite pomôže dobrá rada nezaujatých odborníkov. Poraďte sa s nami o Vašich potrebách alebo o konkrétnych ponukách. Povieme Vám náš názor na kvalitu i cenu iných produktov.
Na požiadanie vyhotovíme našu ponuku pre Vás tak, aby ste si mohli služby porovnať.

BEZPEČNOSŤ DÁT

Bezpečnosť a garancia služieb Vám zaručuje písomná zmluva, ktorú nájdete na stránkach.

TELEFONICKÁ A EMAILOVÁ PODPORA

agent-18762_1280Ľahšia editácia a správa stránok už ani neexistuje. Využite na správu svojho webu mobilný telefón alebo email. O ostatné sa postaráme my!

 

VAŠA DOHĽADOTEĽNOSŤ

Zlepšíme Vašu dohľadateľnosť stránok. V praxi sa jedná najmä o dohľadateľnosť Vášho mena alebo názvu firmy a tiež o dohľadateľnosť služieb v rámci regiónu v ktorom fungujete.

MARKETINGOVÉ CIELENIE

Vašu stránku nastavíme marketingovo zrozumiteľne. I keď nehľadáte nových klientov je dobré mať stránky marketingovo zacielené na služby, ktoré sú pre Vás lukratívne.

ANALÝZA NÁVŠTEVNOSTI A VÝKONU STRÁNOK

Máte dnes vôbec nejaké dáta o svojich stránkach? Máte čas tieto dáta analyzovať? Viete vôbec niečo o štatistikách Vašich stránok.

REDAKČNÝ SYSTÉM

Celú vlastnú stránku si môžete naďalej aktualizovať a upravovať aj sami, aj keď s našimi výbornými službami to nebudete potrebovať.
Dostávate od nás celý návod na správu redakčného systému, prihlasovacie meno a heslo.

MODERNIZÁCIA WEBU

V poplatku máte aj pravidelnú modernizáciu webovej stránky na najnovšie programové a grafické štandardy. Nestane sa Vám tak situácia, že budete mať drahé stránky päť rokov staré a potom si opäť kúpite úplne nové.

ZMLUVNÉ GARANCIE

Zmluva obsahuje opciu na automatické predĺženie. Nemôže sa tak stať, že by Vám bola cena služieb alebo podmienky služby len tak z roka na rok zmenená.

Logo-google-adwords

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ – NOVÍ PACIENTI

Prednosti tohto balíčka

 • Služba súčasným klientom 40% 40%
 • Budovanie vlastnej značky 70% 70%
 • Akvizícia klientov 100% 100%
 • Správa digitálnej stopy 30% 30%
Analýza konkurenčných ordinácií

bar-charts-152544_640Zriadenie, priebeh, kontrola a výstupné hodnotenie je súčasťou každej kampane a predstavuje úkony, ktoré je nutné urobiť vždy. V rámci správy kampane vytvoríme účet AdWords, ktorý Vám odovzdáme s prístupovými údajmi. Kampane spravujeme prostredníctvom Google My Client Center – neohrozíme tým teda Vaše súkromie a nedržíme Vás v šachu.
Pokiaľ máte svoj účet, oznámite nám iba zákaznícke číslo a o všetko ostatné sa postaráme my!

Napísanie PR textu

internet-594148_1920Z rámci propagácie Vášho zápisu Vám vytvoríme PR článok, ktorý bude promovať Vašu službu v rámci regiónu, v ktorom tieto služby poskytujete. Tento článok je zobrazený na úvodnej stránke a významne zvyšuje pravdepodobnosť návštevy Vášho zápisu.

TOP Kraj

apple-notebookV rámci kraja, v ktorom pôsobíte, tak povediac NATOPUJEME Váš profil na najvyššiu pozíciu v rámci daného kraja.

TOP Výkon

dreamstimeextralarge_10444198Pre služby, ktoré poskytujete (v konkrétnej kategórii), natopujeme Váš zápis. Keď niekto bude hľadať napríklad Akupunktúru, budete na prvom mieste v tejto kategórii.

Známá Firma

usmev-1200Spravujeme portál Známa Firma, ktorý má veľmi vysokú návštevnosť. Známa Firma s portálom Zdravotný register SK tak dohromady predstavuje viac ako 170 tisíc návštevníkov. V rámci tohto portálu Vás budeme propagovať. Vytvoríme plán, ktorý Vám privedie nových pacientov!

GOOGLE Reklamná kampaň od 3 do 6 mesiacov

adwords (1)Predstavuje PPC kampaň, ktorá je zameraná na Vami poskytované služby v konkrétnom regióne. Výhodou PPC kampane je možnosť si priamo zvoliť na aké kľúčové slova sa má reklama zobrazovať – pri efektívnom nastavení kampane dochádza k zmysluplnému čerpaniu prostriedkov a efektívnej propagácii, ktorá vedie k cieľu – vo väčšine prípadov k akvizícií (ale tiež môžete informovať o zmenách vo vašej firme, o zmenách/rozšírení služieb a pod.).

Toto je úvodné „zasvätenie“ do sveta PPC kampaní. Veríme, že to je iba vstupenka do online marketingu!

 

collection (1800x1350)

INFORMAČNÉ PANELY ORDINÁCIA + ČAKÁREŇ

 

Prednosti tohto balíčka

 • Služba súčasným klientom 100% 100%
 • Budovanie vlastnej značky 80% 80%
 • Akvizícia klientov 10% 10%
 • Správa digitálnej stopy 0% 0%
Použité materiály

 

bar-charts-152544_640Informačné tabule a ceduľky sú vyrobené z plastovej doštičky s nálepkou bez okrajov. Tabule a ceduľky sú vybavený lepiacimi pruhmi, ktoré slúžia k inštalácii na hladké plochy.

 

Grafické spracovanie informačných panelov

vizitky_stomatInformačné panely so všetkými potrebnými informáciami pre Vás spracuje náš grafik v najmodernejšom prostredí Adobe Illustrator, vďaka čomu získate kvalitný návrh, ale hlavne kvalitný informačný panel.

Tlač panelov

apple-notebook

Informačné panely sú ako prácou robota, tak aj plodom ľudskej práce. Panely vyrobíme ako kvalitnú umývateľnú nálepku, ktorú pod tlakom prilepíme na plastovú dosku (výhoda nižšej hmotnosti). Následne expedujeme.

Poštovné a balík

dreamstimeextralarge_10444198

Panely Vám budú doručené kuriérskou službou bezpečne zabalené. Otvárajte balík opatrne, aby nedošlo k poškodeniu samotného panelu.

Stáhnout materiály

usmev-1200

 Stáhněte si níže jednotlivé panely a nabídku, jak dále můžete vyzdobit a zútulnit svoji ordinaci.

Doména jako bonus

adwords (1)

S novými informačními panely získáte i zkrácenou doménu ve formátu mojedomena.cz díky níž budou pacienti schopni Vaši ordinaci najít mnohem rychleji.

Ponuka informačných a grafických bannerov do ordinácie

sknic_logo

 

PRIVÁTNA DOMÉNA ORDINÁCIE – 24 MESIACOV

 

 

 

PRIVÁTNA DOMÉNA ORDINÁCIE – 48 MESIACOV

 

 

Prednosti tohto balíčka

 • Služba súčasným klientom 85% 85%
 • Budovanie vlastnej značky 85% 85%
 • Akvizícia klientov 30% 30%
 • Správa digitálnej stopy 80% 80%
Výber privátnej domény

Doména vo formáte MojaOrdinacia.sk predstavuje kanál vďaka ktorému sa pacient omnoho rýchlejšie dostane na Vašu stránku.

Rezervácia a správa domény

Doménu kúpime, vybavíme potrebné veci a nastavíme doménu tak, aby ste ju mohli naplno začať využívať a aby slúžila tak, ako ju potrebujete.

Email na vlastnej doméne

Vďaka tomu, že vlastníte doménu, môžete využívať email napr. meno@MojaOrdinacia.sk, ktorý je dostatočne reprezentatívny. Málokomu sa v dnešnom modernom svete chce veriť emailu, ktorý je možné zriadiť do pár minút zdarma a bez overenia.

vizitky

OBOUSTRANNÉ VIZITKY 500 KS*

OBOUSTRANNÉ VIZITKY 1000 KS*

Prednosti tohto balíčka

 • Služba súčasným klientom 50% 50%
 • Budovanie vlastnej značky 70% 70%
 • Akvizícia klientov 100% 100%
 • Správa digitálnej stopy 40% 40%
Grafické spracovanie

Vizitky spracuje náš grafik podľa Vašich požiadaviek a informácií, ktoré sú mu dodané. Vizitka môže obsahovať viacej informácií, ako vidíte na nižšie umiestenom odkaze. Používame písmo do veľkosti 8, aby pacienti byli schopní text prečítať.

Použité materiály

Formát (šírka x výška): Vizitka = 90 mm x 50 mm
Substrát: papier kriedový /matný biely / 350 g/m2
Farebnosť lícnej strany: CMYK (plnofarebné)
Povrchová úprava lícnej strany: lamino matné
Guľatenie rohov: Polomer (mm) = 5 / Počet rohov = 2 (ľavý dolný a pravý horný roh)

Poštovné a balík

Vizitky sú doručované v balíku do vlastných rúk Slovenskou poštou. Výroba vizitiek trvá okolo 4 týždňov.

QR vizitka

Na vizitku môžeme umiestniť QR kód, ktorý umožní Vašim pacientom načítať informácie o Vašej ordinácii (kontakty, ordinačné hodiny a pod.) priamo do mobilného telefónu. Tento QR kód môžeme umiestniť aj na Váš profil v rámci portálu Moderný lekár SK

vizitky

JEDNOSTRANNÉ VIZITKY 500 KS

JEDNOSTRANNÉ VIZITKY 1000 KS

Přednosti tohoto balíčku

 • Služba stávajícím klientům 50% 50%
 • Budování vlastní značky 70% 70%
 • Akvizice klientů 100% 100%
 • Správa digitální stopy 40% 40%
Grafické spracovanie

Vizitky spracuje náš grafik podľa Vašich požiadaviek a informácií, ktoré sú mu dodané. Vizitka môže obsahovať viacej informácií, ako vidíte na nižšie umiestenom odkaze. Používame písmo do veľkosti 8, aby pacienti byli schopní text prečítať.

Použité materiály

Formát (šírka x výška): Vizitka = 90 mm x 50 mm
Substrát: papier kriedový /matný biely / 350 g/m2
Farebnosť lícnej strany: CMYK (plnofarebné)
Povrchová úprava lícnej strany: lamino matné
Guľatenie rohov: Polomer (mm) = 5 / Počet rohov = 2 (ľavý dolný a pravý horný roh)

Poštovné a balík

Vizitky sú doručované v balíku do vlastných rúk Slovenskou poštou. Výroba vizitiek trvá okolo 4 týždňov.

QR vizitka

Na vizitku môžeme umiestniť QR kód, ktorý umožní Vašim pacientom načítať informácie o Vašej ordinácii (kontakty, ordinačné hodiny a pod.) priamo do mobilného telefónu. Tento QR kód môžeme umiestniť aj na Váš profil v rámci portálu Moderný lekár SK

 

 

 

 

atz-cf001pw-wireless-wifi-pnp-plug-amp-play

KAMERA DO ORDINÁCIE

Prednosti tohto balíčka

 • Bezpečnosť ordinácie 90% 90%
 • Služba súčasným klientom 100% 100%
 • Ovládanie zariadenia a služby 80% 80%
 • Prehľad pred vchodom a fungovaním ordinácie 75% 75%
Hardware - Kamera

Tato služba pozostáva z Hardware IP kamery a služby na stream videá. Kamera nepotrebuje kábel do vzdialenosti 4 – 10 metrov od routeru. Kamera dokáže nahrávať aj v noci, lebo je vybavená infračerveným svetlom. Prenos obrazu je až do rozlíšenia HD ready. Obraz je zaznamenávaný na kartu prípadne prenášaný na email či FTP podľa potreby, požiadavky a možností.

Poštovné a balné

Kamera je bezpečne zabalená a ako poistený balík odoslaná na Vašu adresu. Balenie obsahuje kameru, inštalačný disk, prepojovací kábel, držiak na inštaláciu do steny, rozperky a skrutky.

Vzdialená inštalácia

Inštalácia prebieha vzdialene. Teda kameru pripojíte do routeru, spustíte program pre vzdialenú správu a ostatné necháte na nás. Po úspešnej konfigurácii kamery pripevníte kameru v odporučenej vzdialenosti od routeru na stenu. Teraz je kameru možné používať podľa ľubovôle.

Bezplatná technická podpora

Pokiaľ sa stretávate s ťažkosťami, alebo by ste chceli dodané riešenie upraviť, poskytujeme samozrejme bezplatnú konzultáciu, ktorá Vás nasmeruje správnym smerom.

24 hodinový stream

Ku kamere je možné sa pripojiť kedykoľvek a odkiaľkoľvek, obraz je možné streamovať do profilu na portáli Zdravotny Register SK, prípadne do mobilného telefónu.

Prepojenie s webovou ordináciou

Naša webová ordinácia je priamo prispôsobená ProStream videu z našich kamier. Po vzdialenej inštalácii a fyzickej inštalácii na stenu je možné kameru ihneď začať využívať.

Sledovací režim

Naše zariadenie vieme spojiť s SMS a emailovým systémom, ktorý Vás môže informovať o pohybe vo vašej ordinácii vo chvíli, keď by v nej nikto nemal byť!

Udržiavací poplatok

Po prvom roku prevádzky služby je nutné uhradiť minimálny udržiavací poplatok, ktorý predstavuje náklady na aktualizáciu a údržbu. Tento poplatok činí minimálne 75 €* ročne.

KONTAKT

Zjistiť viac informacií

11 + 10 =

NET -SITE:IT s. r. o.

Kasárenská 2050
911 05 Trenčín

Telefón: +421 948 435 998
www.modernylekar.sk

IČ: 44238398
DIČ: 202 265 70 65
IČDPH: CZ202 265 70 65

*Uvedené ceny sú bez DPH